Sleeping Indian

Indian Ridge - Las Flores, Sadler's Wells

Prověřený plemeník, otec 12 blacktype koní

Otec raných a rychlých koní


Připouštěcí poplatek 2018
20000 Kč
(podrobnosti na kartě Kontakt)
Působiště
Halenkovice

Osvědčení k použití v A 1/1 chovu platné od 15.2.2018

věkst.I.II.III.zisk
2neběhal
3220021.534 £
4622099.540 £
54200131.343 £
celkem12620252.417 £

  • 3letý: debutoval lehkým šestidélkovým vítězstvím v maiden ve Windsoru na 1700 metrů, 1. Ben Marshal Stakes (L, 1600 n)
  • 4letý: 1. Hungerford Stakes (Gr.3, 1400 m), John of Gaunt Stakes (L, 1400 m), 2. Park Stakes (Gr.2, 1400 m), Challenge Stakes (Gr.2, 1400 m), 5. Sussex Stakes (Gr.1, 1600 m), Queen Elizabeth II Stakes (Gr.1, 1600 m)
  • 5letý: 1. Dubai Duty Free Cup (L, 1400 m), Challenge Stakes (Gr.2, 1400 m), 4. Breeders' Cup Mile (Gr.1, 1600 m)    
Indian Ridge (IRE)
1985, ch [I]
Ahonoora (GB)
1975, ch
Lorenzaccio (IRE)
1965, ch
Klairon (FR)
1952, b
Clarion (FR) , 1944, b
Kalmia (FR) , 1931, b
Phoenissa (GB)
1951, b
The Phoenix (GB) , 1940, b
Erica Fragrans (GB) , 1946, b
Helen Nichols (IRE)
1966, ch
Martial (IRE)
1957, ch
Hill Gail (USA) , 1949, db
Discipliner (GB) , 1948, ch
Quaker Girl (GB)
1961, gr
Whistler (GB) , 1950, ch
Mayflower (GB) , 1956, gr
Hillbrow (GB)
1975, ch
Swing Easy (USA)
1968, b
Delta Judge (USA)
1960, db
Traffic Judge (USA) , 1952, ch
Beautillion (USA) , 1953, bl
Free Flowing (USA)
1958, b
Polynesian (USA) , 1942, br [I]
Rytina (USA) , 1943, br
Golden City (GB)
1970, ch
Skymaster (GB)
1958, ch
Golden Cloud (GB) , 1941, ch
Discipliner (GB) , 1948, ch
West Shaw (GB)
1960, br
Grey Sovereign (GB) , 1948, gr [B]
Irish Candy (IRE) , 1946, b
Las Flores (IRE)
1991, b
Sadler's Wells (USA)
1981, b [CS]
Northern Dancer (CAN)
1961, b [BC]
Nearctic (CAN)
1954, br
Nearco (ITY) , 1935, br [BC]
Lady Angela (GB) , 1944, ch
Natalma (USA)
1957, b
Native Dancer (USA) , 1950, gr [IC]
Almahmoud (USA) , 1947, ch
Fairy Bridge (USA)
1975, b
Bold Reason (USA)
1968, b
Hail To Reason (USA) , 1958, br [C]
Lalun (USA) , 1952, b
Special (USA)
1969, b
Forli (ARG) , 1963, ch [C]
Thong (USA) , 1964, b
Producer (USA)
1976, db
Nashua (USA)
1952, b [IC]
Nasrullah (IRE)
1940, b [B]
Nearco (ITY) , 1935, br [BC]
Mumtaz Begum (FR) , 1932, b
Segula (USA)
1942, db
Johnstown (USA) , 1936, b
Sekhmet (FR) , 1929, ch
Marion (GB)
1961, db
Tantieme (FR)
1947, b [S]
Deux pour Cent (FR) , 1941, b
Terka (FR) , 1942, b
Magda (FR)
1954, br
Relic (USA) , 1945, bl
Makada (FR) , 1936, b

Sleeping Indian je potomkem hřebce INDIAN RIDGE, vítěze 5 dostihů na tratích 1000 - 1400 metrů, 1. King’s Stand Stakes, Gr.2, Duke of York Stakes, Gr.3, Jersey Stakes, Gr.3

V chovu od roku 1990, uhynul v roce 2006. Otec 84 BT vítězů (9% z potomků dostihového věku).

Synové INDIAN RIDGE v chovu: COMPTON PLACE (otec 24 BT vítězů), NAMID (otec 17 BT vítězů), DEFINITE ARTICLE (otec 9 BT vítězů), INDIAN ROCKET (otec 5 BT vítězů), LINNGARI (otec 5 BT vítězů), DOMEDRIVER (otec 5 BT vítězů), INDIAN HAVEN (otec 4 BT vítězů), SLEEPING INDIAN (otec 4 BT vítězů), HIGH PITCHED (otec 2 BT vítězů), MUNIR (otec 2 BT vítězů), FUMO DI LONDRA (otec 1 BT vítěze), GREY EMINENCE (otec 1 BT vítěze), KIERKEGAARD (otec 1 BT vítěze), LUCK MONEY (otec 1 BT vítěze), NICOBAR (otec 1 BT vítěze)

Nejúspěšnější potomci otce Indian Ridge
  • RIDGEWOOD PEARL (GB) (kl., nar. 1992 z Ben's Pearl po Tap On Wood), 1. Irish 1000 Guineas, Gr.1, Prix du Moulin de Longchamp, Gr.1, Coronation Stakes, Gr.1, Breeders’ Cup Turf, Gr.1 
  • DOMEDRIVER (IRE) (hř., nar. 1998 z Napoli po Baillamont), 1. Breeders’ Cup Mile, Gr.1, Prix du Chemin de Fer du Nord, Gr.3
  • NAMID (GB) (hř., nar. 1996 z Dawnsio po Tate Gallery), 1. Prix de l’Abbaye de Longchamp, Gr.1, Greenland Stakes, Gr.3
  • COMPTON PLACE (GB) (hř., nar. 1994 z Nosey po Nebbiolo), 1. July Cup, Gr.1, 2. Flying Childers Stakes, Gr.2
  • DEFINITE ARTICLE (GB) (hř., nar. 1992 z Summer Fashion po Moorestyle), 1. National Stakes, Gr.1, 2. Irish Derby, Gr.1
  • LINNGARI (IRE) (hř., nar. 2002 z Lidakiya po Kahyasi), 1. Grosser Dallmayr-Preis Bayerisches Zuchtrennen, Gr.1, Premio Vittorio Di Capua, Gr.1
  • DAYTONA (IRE) (val., nar. 2004 z Kyka po Blushing John), 1. Hollywood Derby, Gr.1, Shoemaker Breeders' Cup Mile Stakes, Gr.1
  • INDIAN INK (IRE) (kl., nar. 2004 z Maid of Killeen po Darshaan), 1. Coronation Stakes, Gr.1, Cheveley Park Stakes, Gr.1
  • DOMEDRIVER (IRE) (hř., nar. 1998 z Napoli po Baillamont), 1. Breeders' Cup Mile, Gr.1, Prix Daniel Wildenstein, Gr.2
  • INDIAN HAVEN (GB) (hř., nar. 200 z Madame Dubois po Legend of France), 1. Irish 2000 Guineas, Gr.1, European Free Handicap, L
  • RELAXED GESTURE (IRE) (hř., nar. 2001 z Token Gesture po Alzao), 1. Canadian International Stakes, Gr.1, 2. Sword Dancer Invitational Handicap, Gr.1
  • NAYYIR (GB) (val., nar. 1998 z Pearl Kite, Silver Hawk), 1. Challenge Stakes, Gr.2, 2. Sussex Stakes, Gr.1
  • SNOW RIDGE (IRE) (hř., nar. 2001 z Snow Princess po Ela-Mana-Mou), 1. Royal Lodge Stakes, Gr.2, 2. 2000 Guineas, Gr.1
  • INDIAN CREEK (GB) (hř., nar. 1998 z Blue Water po Bering), 1. Hardwicke Stakes, Gr.2, 2. Prince Of Wales's Stakes, Gr.1  
  • SLEEPING INDIAN (GB) (hř., nar. 2001 z Las Flores po Sadler's Wells), 1. Challenge Stakes, Gr.2, Hungerford Stakes, Gr.3
  • IMPERIAL STRIDE (GB) (hř., nar. 2001 z Place de l'Opera po Sadler's Wells), 1. Scottish Derby, Gr.2, September Stakes, Gr.3
  • MONTURANI (IRE) (kl., nar. 1999 z Mezzogiorno po Unfuwain), 1. Blandford Stakes, Gr.2, Swinley Stakes, L
  • ROSENDHAL (IRE) (hř., nar. 2007 z Kathy College po College Chapel), 1. Premio C. E F. Aloisi (3x), Gr.3, 2. Premio Tudini (2x), Gr.3
  • SIGHTS ON GOLD (IRE) (hř., nar. 1999 z Summer Trysting po Alleged), 1. Brigadier Gerard Stakes, Gr.3, 2. Hong Kong Vase, Gr.1 

Matka:
Las Flores, vítězka, 3 umístění, 2. Champagne Ruinart Oaks Trial Stakes, L, 3. Oaks d'Italia, Gr.1, matka 8 vítězů:

  • AIKEN (Selkirk), 6 vítězství, £164,247, 1. Grand Prix de Chantilly, Gr.2, John Doyle Buckhounds S., L, 2. Qipco Long Distance Cup, Gr.3.
  • SLEEPING INDIAN (Indian Ridge), 4 vítězství, £121,074, 1. Hungerford Stakes, Gr.3, Sunwin Renault John of Gaunt Stakes, L, Best Bet John Ben Marshall Stakes, L, 2. VC Bet Challenge Stakes, Gr.2, Great North Eastern Railway Park S., Gr.2.
  • FELICITY (Selkirk), 2 vítězství, £61.180, 1. Oakgrove Stud Golden Daffodil Stakes, Gr.3, 3. Irish Stallion Farms EBF Blue Wind S., Gr.3, Prix de la Nonette, Gr.3, Swettenham Stud Fillies Trial, L, Auker Rhodes Blue Parrot EBF Gillies Stakes, L. Matka:
    • GATEWOOD, 1. Centrebet Geelong Cup, Gr.3, 2. Grand Prix de Deauville, Gr.2
  • NATIONALISM (Pivotal), 3 vítězství, £ 59.154, 1. Midsummer Stakes, L
  • LA PAZ (Nashwan), 2 vítězství, 1. Prix Belle de Nuit, L
  • SPANISH SPUR (Indian Ridge), 4 vítězství, £103.658, 1. John's Call Stakes, 2. Cape Henlopen Stakes
  • Jalisco (Machiavellian), vítězka, 7 umístění, 2. Riggs Bank Harvest Stakes, L, £24,641

 

Bába:
PRODUCER
, 10 vítězství ve Francii a USA, $147.587 a 1,053.000 FF. 1. Prix de la Foret, Gr.1, Prix de l'Opera, Gr.2, Prix Chloe, Gr.3, Prix de Royaumont, Gr.3; matka 6 vítězů:

  • BACH, 1. Royal Whip Stakes, Gr.2
  • DANCING GODDESS, 1. Woodpark Stud Pearl Sprint, L, 2. Goffs Irish 1000 Guineas, Gr.1, 3. Tara Sires Desmond Stakes, Gr.3, 4. Budweiser Pretty Polly Stakes, Gr.2; matka 5 vítězů; bába AIR EMINEM (8 vítězství v Japonsku, £2,055,341, 1. Sankei Sho All Comers Stakes, L), Alabanza (17 vítězství v Japonsku, £740,961, 2. Sportsnippon Sho Stayer's Stakes, L), Karakia (2 vítězství, 2. Virginia Rated Stakes, L), prabába Pray For Sun (2. Prix Caravelle-Haras des Granges, L)
  • Music And Dance, 2 vítězství, £25,915, 2. Philips Electronics Extended Handicap, L, matka 4 vítězů:
    • Musical Score, 6 vítězství, £95.232, 2. Premio Memorial Mario Incisa, Gr.3, Premio Baggio, L, Premio Archidamia, L
    • Galleon Beach, 4 vítězství, £29,817, 2. Spark Plugs Zetland Stakes, L
    • Music in My Life, umístěná, bába Pivotal Flame (2. Stan James Palace House Stakes, Gr.3, 3. Hungerford Stakes, Gr.3, Audi King George Stakes, Gr.3, Axminster Carpets Cathedral Stakes, L, Weatherbys Bank Guisborough Stakes, L)

V chovu od roku 2007 v Tweenhills Farm & Stud, v letech 2013 - 2016 v Beechwwod Grange Stud. Od roku 2017 v chovu Hřebčína Skržice.

Nejúspěšnější potomci
  • NIGHT CARNATION (GB (kl., nar. 2008 z Rimba po Dayjur), 1. Sandown Sprint Stakes (Gr.3, 1000 m), 2. Nearctic Handicap (Gr.1, 1200 m), Doncaster Stakes (L, 1200 m), Queensferry Stakes (L, 1200 m)
  • CRAZY HORSE (GB) (hř., nar. 2013 z Mainstay po Elmaamul), 1. Horris Hill Stakes (Gr.3, 1400 m), 2. Prix Perth (Gr.3, 1600 m), Prix Tantieme (L, 1600 m)
  • HOTOTO (GB) (hř., nar. 2010 z Harlem Dancer po Dr. Devious), 1. Windsor Castle Stakes (L, 1000 m), 2. Redcar Two-Year-Old Trophy (L, 1200 m)
  • MELBOURNE MEMORIES (GB) (kl., nar. 2010 z Three Decades po Invincible Spirit), 1. Bosra Sham Fillies Stakes (L, 1200 m), 3. Fred Darling Stakes (Gr.3, 1400 m)
  • Indian Jade (GB) (hř., nar. 2010 z Flora Burn po Jade Robbery), 3. Prix Jean-Luc Lagardere (Gr.1, 1400 m)
  • Lewisham (GB) (hř., nar. 2010 z Almunia po Mujadil), 2. July Stakes (Gr.2, 1200 m)
  • Morache Music (GB) (val., nar. 2008 z Enchanted Princess po Royal Applause), 2. Prix Zeddaan (L, 1200 m), 3. Prix De Ris-Orangis (Gr.3, 1200 m)
  • Lowawatha (GB) (hř., nar. 2008 z Radeem po Doyoun), 3. Premio Pisa (L, 1600 m)
  • Dam Beautiful (GB) (kl., nar. 2009 z Nellie Melba, Hurricane Sky), 3. Tipperary Stakes (L, 1000 m)  
  • Proud Chieftain (GB) (val., nar. 2008 z Skimra po Hernando), 2. James Seymour Stakes (L, 2000 m)
  • Caugh Napping (GB) (hř., nar. 2010 z Seagreen po Green Desert), 3. Oak Tree Juvenile Turf Stakes (L, 1600 m) 
  • Shoshoni Wind (GB) (kl., nar. 2008 z Cadeau Special po Cadeaux Genereux), 2. Empress Stakes (L, 1200 m)
  • LIGHTNING CLOUD (IRE) (val., nar. 2008 z Spree po Dansili), 6 vítězství, 88.563 £
  • LEXINGTON ABBEY (GB) (val., nar. 2011 z Silvereine po Bering), 4 vítězství, 71.804 £
  • SLEEPY SIOUX (GB) (kl., nar. 2011 z Bella Chica po Bigstone), 5 vítězství, 36.984 £
  • DAM BEAUTIFUL (GB) (kl., nar. 2009 z Nellie Melba po Hurricane Sky), 2 vítězství, 18.094 £
  • MELBOURNE MEMORIES (GB) (kl., nar. 2010 z Three Decades po Invincible Spirit), 3 vítězství, 39.121 £
  • INDIRA (GB) (kl., nar. 2011 z Forever Loved po Deploy), 5 vítězství, 53.561 £
  • SOLO HUNTER (GB) (val., nar. 2011 z Night Owl po Night Shift), 3 vítězství, 33.416 £
  • PRETTY BUBBLES (GB) (kl., nar. 2009 z Willmar po Zafonic), 11 vítězství, 90.936 £
  • DOZY JOE (GB) (val., nar. 2008 z Surrey Down po Forest Wildcat), 5 vítězství, 27.309 £        
Sleeping IndianSleeping IndianSleeping IndianSleeping IndianSleeping Indian
Halenkovice
Halenkovice 57, 763 63
mapa
Kontaktní osoba
MVDr. Jan Filla, +420 602 522 257, jan.filla@seznam.cz
Připouštěcí poplatek 2018

20.000,- Kč
za březí klisnu k 1.10.2018