Durante Alighieri

Galileo - Puce, Darshaan

Syn nejúspěšnějšího plemeníka současnosti Galilea

Z excelentní rodiny, 3/4 bratr dvou blacktype vítězů, z úspěšné kombinace Galileo x Darshaan

Vítěz, přemožitel pozdější Gr.3 vítězky Hawaafez


Připouštěcí poplatek 2018
12000 Kč
(podrobnosti na kartě Kontakt)
Působiště
Chotouň

Osvědčení k použití v A 1/1 chovu platné od 15.2.2018

věkst.I.II.III.zisk
22010770,8 £
321002.587,6 £
celkem41103.358 £

  • 2letý: druhé místo v EBF Maiden Stakes
  • 3letý: 1. Cambrian Best Bitter Handicap (Class 5), Ffos las, 2400 metrů  
Galileo (IRE)
1998, b
Sadler's Wells (USA)
1981, b [CS]
Northern Dancer (CAN)
1961, b [BC]
Nearctic (CAN)
1954, br
Nearco (ITY) , 1935, br [BC]
Lady Angela (GB) , 1944, ch
Natalma (USA)
1957, b
Native Dancer (USA) , 1950, gr [IC]
Almahmoud (USA) , 1947, ch
Fairy Bridge (USA)
1975, b
Bold Reason (USA)
1968, b
Hail To Reason (USA) , 1958, br [C]
Lalun (USA) , 1952, b
Special (USA)
1969, b
Forli (ARG) , 1963, ch [C]
Thong (USA) , 1964, b
Urban Sea (USA)
1989, ch
Miswaki (USA)
1978, ch
Mr Prospector (USA)
1970, b [BC]
Raise a Native (USA) , 1961, ch [B]
Gold Digger (USA) , 1962, b
Hopespringseternal (USA)
1971, ch
Buckpasser (USA) , 1963, b [C]
Rose Bower (USA) , 1958, ch
Allegretta (GB)
1978, ch
Lombard (GER)
1967, ch
Agio (GER) , 1955, b
Promised Lady (GB) , 1961, ch
Anatevka (GER)
1969, ch
Espresso (GB) , 1958, ch
Almyra (GER) , 1962, b
Puce (GB)
1993, b
Darshaan (GB)
1981, br
Shirley Heights (GB)
1975, b [CP]
Mill Reef (USA)
1968, b [CS]
Never Bend (USA) , 1960, db [BI]
Milan Mill (USA) , 1962, b
Hardiemma (GB)
1969, b
Hardicanute (IRE) , 1962, br
Grand Cross (GB) , 1952, b
Delsy (FR)
1972, b
Abdos (FR)
1959, br
Arbar (FR) , 1944, b
Pretty Lady (GB) , 1942, b
Kelty (FR)
1965, b
Venture VII (GB) , 1957, b
Marilla (FR) , 1957, ch
Souk (IRE)
1988, b
Ahonoora (GB)
1975, ch
Lorenzaccio (IRE)
1965, ch
Klairon (FR) , 1952, b
Phoenissa (GB) , 1951, b
Helen Nichols (IRE)
1966, ch
Martial (IRE) , 1957, ch
Quaker Girl (GB) , 1961, gr
Soumana (FR)
1979, b
Pharly (FR)
1974, ch
Lyphard (USA) , 1969, b [C]
Comely (FR) , 1966, ch
Faizebad (FR)
1962, db
Prince Taj (FR) , 1954, b
Floralie (FR) , 1954, b

Durante Alighieri je synem hřebce GALILEO, vítěze 6 dostihů včetně Derby Stakes, Gr.1, Irish Derby, Gr.1, King George VI and Queen Elizabeth Stakes, Gr.1.

Šampión plemeníků Anglie a Irska 2008, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 a 2017.

Synové GALILEA v chovu: TEOFILO (Otec 72 BT vítězů včetně vítěze Irish Derby TRADING LEATHER), NEW APPROACH (Otec 35 BT vítězů včetně vítězky Oaks TALENT), RIP VAN WINKLE (otec 14 BT vítězů), RODERIC O' CONNOR (Otec 8 BT vítězů), YAZAMAN (Otec 8 BT vítězů), SOLDIER OF FORTUNE (Otec 7 BT vítězů), SIXTIES ICON (Otec 7 BT vítězů), FRANKEL (Otec 20 BT vítězů), CIMA DE TRIOMPHE (Otec 4 BT vítězů), HELIOSTATIC (otec 4 BT vítězů), RED ROCKS (Otec 2 BT vítězů), YAZAMAAN (Otec 2 BT vítězů), DISCORCI (Otec 1 BT vítěze) .  

Nejúspěšnější potomci otce Galileo
  • FRANKEL (hř., nar. 2008, z matky po Danehill), Šampión ve dvou, třech i čtyřech letech, 10 Gr.1 vítězství, 1. Champion Stakes, Gr.1, Queen Elizabeth II Stakes, Gr.1, 2000 Guineas, Gr.1, Juddmonte International Stakes, Gr.1
  • CAPE BLANCO (hř., nar. 2007, z matky po Presidium), 1. Irish Derby, Gr.1, Irish Champion Stakes, Gr.1, Man O’War Stakes, Gr.1 
  • NEW APPROACH (hř., nar. 2005, z matky po Ahonoora), 1. Epsom Derby, Gr.1, Champion Stakes, Gr.1
  • AUSTRALIA (hř., nar. 2011 z matky po Cape Cross), 1. Epsom Derby, Gr.1, Irish Derby, Gr.1 
  • MISTY FOR ME (kl., nar. 2008, z matky po Storm Cat), 1. Irish 1000 Guineas, Gr.1, Prix Marcel Boussac, Gr.1
  • NOBLE MISSION (hř., nar. 2009, z matky po Danehill), 1. Champion Stakes, Gr.1, Tattersalls Gold Cup, Gr.1
  • RIP VAN WINKLE (hř., nar. 2006, z matky po Stravinsky), 1. Juddmonte International Stakes, Gr.1, Sussex Stakes, Gr.1, Queen Elizabeth II Stakes, Gr.1
  • LUSH LASHES (kl., nar. 2005, z matky po Anabaa), 1. Yorkshire Oaks, Gr.1, Coronation Stakes, Gr.1
  • IGUGU (kl., nar. 2007, z matky po Intikhab), 1. Durban July, Gr.1, J & B Met, Gr.1             
  • GOLDEN LILAC (kl., nar. 2008, z matky po Danehill), 1. Prix De Diane, Gr.1, Poule d'Essai Des Pouliches, Gr.1
  • SOLDIER OF FORTUNE (hř., nar. 2004, z matky po Erins Isle), 1. Irish Derby, Gr.1, Coronation Cup, Gr.1
  • TEOFILO (hř., nar. 2004, z matky po Danehill), 1. Dewhurst Stakes, Gr.1, National Stakes, Gr.1
  • NATHANIEL (hř., nar. 2008, z matky po Silver Hawk), 1. King George VI & Queen Elizabeth Stakes, Gr.1, Eclipse Stakes, Gr.1
  • RED ROCKS (hř., nar. 2003, z matky po Machiavellian), 1. Breeders' Cup Turf, Gr.1, Man O'War Stakes, Gr.1    
  • TREASURE BEACH (hř., nar. 2008, z matky po Mark of Esteem), 1. Irish Derby, Gr.1, Secretariat Stakes, Gr.1
  • MAGICIAN (hř., nar. 2010, z matky po Mozart), 1. Breeders' Cup Turf, Gr.1, Irish 2000 Guineas, Gr.1
  • ALANDI (hř., nar. 2005, z matky po Darshaan), 1. Irish St Leger, Gr.1, Prix Du Cadran, Gr.1
  • RODERIC O’CONNOR (hř., nar. 2008, z matky po Danehill), 1. Irish 2000 Guineas, Gr.1, Criterium International, Gr.1      
  • ALLEGRETTO (kl., nar. 2003, z matky po Caerleon), 1. Prix Royal-Oak, Gr.1, Lancashire Oaks, Gr.2
  • LINTON (val., nar. 2006, z matky po Centaine), 1. Stradbroke Handicap, Gr.1, Alister Clark Stakes, Gr.2
  • SIXTIES ICON (hř., nar. 2003, z matky po Diesis), 1. St Leger Stakes, Gr.1, Jockey Club Stakes, Gr.1
  • MAYBE (kl., nar. 2009, z matky po Danehill), 1. Moyglare Stud Stakes, Gr.1, Debutante Stakes, Gr.2
  • INTELLO (hř., nar. 2010, z matky po Danehill), 1. Prix Du Jockey-Club, Gr.1, Prix Messidor, Gr.3
  • GALIKOVA (kl., nar. 2008, z matky po Blushing Groom), 1. Prix Vermeille, Gr.1, Prix Guillaume d'Ornano, Gr.2
  • SANS FRONTIERES (hř., nar. 2006, z matky po Shirley Heights), 1. Irish St Leger, Gr.1, Princess Of Wales's Stakes, Gr.1
  • CIMA DE TRIOMPHE (hř., nar. 2005, z matky po Danehill), 1. Derby Italiano, Gr.1, Brigadier Gerard Stakes, Gr.3

Matka:
PUCE
, 3 vítězství, £74,843, 1. Harvest Stakes, Ascot, L, 7 umístění mj. 2. Premio Giovanni Falck, Milan, L, 3. Park Hill Stakes, Doncaster, Gr.3;

Matka 7 vítězů z 9 startujících z 11 potomků dostihové­ho věku mj.:

  • PONGEE (kl., nar. 2000 po Barathea), 6 vítězství, £165,480, 1. Lancashire Oaks, Haydock Park, Gr.2, EBF Joan Westbrook Pinnacle Stakes, Haydock Park, L, 4 umístění, 2. Yorkshire Oaks, York, Gr.1, Vodafone Fillies' Stakes, Goodwood, Gr.3; matka vítězů mj.:
    • PINZOLO (hř. po Monsun), 1. Fairway Stakes, L, 2. Winter Derby, Gr.3, August Stakes, L, 3. Jockey Club Stakes, Gr.2, Newmarket Stakes, Gr.3, Stand Cup, Gr.3
    • Poplin (kl. po Medicean), vítězka ve dvou letech, £14,877, 6 umístění, 2. TRM Severals Stakes, Newmarket, L.
    • Materialistic (kl. po Oasis Dream), 2. Snowdrop Fillies' Stakes, L 
  • LION SANDS (val. nar. 2004 po Montjeu), 4 vítězství, £100,486, 1. Fred Archer Stakes, Newmarket, L, Grove Stud Farm Noel Murless Stakes, Newmarket, L, 12 umístění, 3. September Stakes, Kempton Park, Gr.3, Coutts Glorious Stakes, Goodwood, Gr.3.
  • Pukka (val., nar. 2001 po Sadler's Wells), 2 vítězství ve dvou a třech letech, 4 umístění mj.: 2. July Stakes, Haydock Park, L; 1 vítězství na proutěných překážkách
  • PLATONIC (kl., nar. 1999 po Zafonic), vítězka ve Francii; matka 3 vítězů.
    • PACIFIQUE (kl. po Montjeu), 3 vítězství ve Francii, 1. Prix de Lutece, Longchamp, Gr.3, Prix Madame Jean Couturie, Vichy, L, 2 umístění, 2. Prix Minerve, Deauville, Gr.3, 3. Prix Chaudenay, Longchamp, Gr.2.
    • PRUDENZIA (kl. po Dansili), 2 vítězství ve dvou a třech letech ve Francii, £29,816, 1. Prix de la Seine, Longchamp, L, 1 umístění. Matka
      • CHICQUITA (1. Darley Irish Oaks, Gr.1, 2. Prix de Diane Longines, Gr.1)
    • Astronomy Domine (kl. po Galileo), neumístěná, matka:
      • Astronomy's Choice, vítězka, 3. Pretty Polly Stakes, L

 

Bába:
Souk
, 2 vítězství ve dvou a třech letech, 1 umístění, 3. Reference Point Sceptre Stakes, Doncaster, L;

Matka 11 vítězů z 12 startujících z 16 potomků dostihového věku mj.:

  • PUCE (kl. po Darshaan), viz výše
  • Golden Quest (val. by Rainbow Quest), 5 vítězství, £98,613, 6 umístění mj.: 2. Lady O Goodwood Cup, Goodwood, Gr.2, 3. Bentley Edinburgh Grand Cup, Musselburgh, L
  • Spaceman, 1 vítězství ve třech letech, 2 umístění; vítěz na proutěných překážkách, £14,789, 3. O'Connell Transport Stayers Nov.Hurdle, Cork.
  • SHOUK, vítězka ve třech letech, 5 umístění. Matka:
    • ALEXANDROVA, Šampiónka tříletých klisen v Anglii a Irsku 2006, 4 vítězství ve dvou a třech letech, £652,264, 1. Irish Oaks, Curragh, Gr.1, Oaks Stakes, Epsom, Gr.1, Yorkshire Oaks, York, Gr.1, 2. Fillies' Mile Stakes, Newmarket, Gr.1, 3. Prix de l'Opera Casino Barriere Enghien, Gr.1. Matka:
      • SOMEHOW, 1. Dahlia Stakes, Gr.2, Snow Fairy Fillies Stakes, Gr.3, Cheshire Oaks, L, Victor McCalmont Memorial Stakes, L, 2. Tattersalls Gold Cup, Gr.1, Give Thanks Stakes, Gr.3, Park Express Stakes, Gr.3   
      • ALEX MY BOY, 1. Prix Kergorlay, Gr.2, Prix De Barbeville, Gr.3, 2. Oleander/Betty Barclay-Rennen, Gr.3, March Stakes, L, Prix Right Royal, L  
    • MAGICAL ROMANCE, 3 vítězství, 1. Cheveley Park Stakes, Newmarket, Gr.1; matka: 
      • TALL SHIP, 1. Warrnambool Cup, L, Werribee Cup, L, 2. Sandown Classic, Gr.2)
    • Washington Irving, 1 vítězství, 5 umístění, 2. Derrinstown Stud Derby Trial Stakes, Leopardstown, Gr.2.
    • Saree, 2 vítězství ve dvou a třech letech, £42,161, 2 umístění, 2. Natalma Stakes, Woodbine, Gr.3. Matka: 
      • Prince Khurram, 2. Grand Prix de Clairefontaine, L)
    • Masterofthehorse, 1 vítězství ve dvou letech £212,199, 5 umístění mj.: 2. Chester Vase, Chester, Gr.3, 3. Derby Stakes, Epsom, Gr.1.
  • SITARA, vítězka ve třech letech, 2 umístění; matka vítězů mj.:
    • REKINDLING, 1. Melbourne Cup, Gr.1, Curragh Cup, Gr.2, Ballysax Stakes, Gr.3, 2. Irish St Leger Trial Stakes, Gr.3
    • GOLDEN SWORD, 4 vítězství v GB a U.A.E, £515,323, 1. Virgin Money Chester Vase, Chester, Gr.3, 2. Irish Derby, Curragh, Gr.1.
    • Skimmia, neběhala; matka JULIE'S LOVE, 4 vítězství ve třech a čtyřech letech, 1. De La Rose Stakes, Saratoga, L, 10 umístění, 2. Diana Trial, Berlin-Hoppegarten, Gr.2.

 

Zařazen do chovu v roce 2013 v Hřebčíně Napajedla. V roce 2016 měl na dráze první ročník dvouletých.

Výsledky potomků podle roku narození

ročníkst.pot.vítězůI.um.zisk
201474525351.610 Kč
20156128141.350 Kč
celkem135733492.960 Kč

* data potomků trénovaných mimo ČR a SR nemusí být kompletní. Aktualizováno 5.12.2017

Nejúspěšnější potomci
  • GOLDEN ALIGHIERI (hř., nar. 2015 z Golden Sound po Lujain), 2 vítězství, 1 umístění ze 3 startů ve dvou letech, 93.800 Kč, 1. Simsonova cena (II.k., 1200 m)
  • FANEGA STAR (kl., nar. 2014 z Fanega po Security Risk), 1 vítězství, 1 umístění, 62.400 Kč, 3. Cena zimnej královnej, I.k.
  • MONTE GELATO (hř., nar. 2014 z Rabbit Montjeu po Montjeu), 2 vítězství, 1 umístění, 74.550 Kč, 4. Karpatská cena, L
  • MIKROP NICE (hř., nar. 2014 z Mikrop Fong po Dr Fong), 1 vítězství, 3 umístění, 64.160 Kč
Výsledky potomků podle roku narození na překážkách

ročníkst.pot.vítězůI.um.zisk
2014200521.000 Kč
celkem200521.000 Kč

* data potomků trénovaných mimo ČR a SR nemusí být kompletní. Aktualizováno 5.12.2017

Nejúspěšnější potomci na překážkách
  • Terazini A 1/2 (val., nar. 2014 z Terezie), 3 starty, 3 umístění, 11.100 Kč 
Durante AlighieriDurante AlighieriDurante Alighieri
Chotouň
Chotouň 20, 282 01 Český Brod
Kontaktní osoba
Ing. Václav Luka, +420 606 910 977
Připouštěcí poplatek 2018

12.000 Kč
za březí klisnu k 1.10.2018